МЕНЮ

Советы от Пресвятой Богородицы, которым следует прислушиваться, чтобы весь год был удачен

Так само як Всевишній, нас оберігає Пресвята Богородиця. Якщо людина від щирого серця просить про допомогу, вона обов’язково допоможе та підкаже що робити.

Діва Марія є прикладом відданості та віри у Господа. Ця жінка пройшла безліч випробувань протягом всього свого життя.  Господь ставить перед людиною багато випробувань, бо знає що людина все зможе подолати. Так відбувається протягом всього життя. Як би тяжко не було Богоматері, вона завжди оберігала людей та допомагала їм. Тому, допомагайте, якщо вас попросили допомоги.

Кожна людина має свої обов’язки й сумлінно повинна їх виконувати. Не слід себе шкодувати, через те, що Діва Марія ніколи себе не шкодувала.

Батьки повинні виховувати своїх дітей та наставляти їх на путь істинний. Вони повинні підтримувати та підказувати їм, так само як робили батьки Ісуса.

Залишайтесь завжди людьми. Не слід проявляти такі якості, як зверхність та гординя.

Завжди акцентуйте увагу на тому хорошому, що вже є у вашому житті. Перед сном можна помолитися та подякувати Богу за все, що у вас є – рідних, близьких, роботу, та все, що трапилося за день. Іноді ми просто не помічаємо, скільки прекрасного уже є в нашому житті.

Постійно висловлюйте вдячність іншим людям.

Одягайте одежу у блакитних тонах. Цей колір є символом віри та чистоти. Така одежа заспокоїть та надасть впевненість людини у собі.

Коли справа доходить до спілкування з грубою і зухвалою людиною, найкраще постаратися уникнути конфлікту. Залишайтеся вірними своїм емоціям і вчинків, і не дозволяйте поведінці інших людей потягнути вас на дно.

Завжди робіть добро і це повернеться до вас сторицею.

Люди звикли маскувати свої внутрішні страждання або проблеми під маскою грубості і злості. Ламаючи такий бар’єр за допомогою підтримки, ви робите перший крок на шляху до того, щоб поліпшити стан вашого знайомого.

Кажіть молитви від щирого серця й Діва Марія прийде на допомогу. Не забувайте дякувати їй за все.

Оцените рецепт

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 голосов, в среднем: 4 из 5)

Рекомендуемые рецепты

Комментарии