МЕНЮ

Ось картинка з трьома дівчатами і чоловіком. Ваше завдання – відповісти, хто з них йому найбільше подобається. Дивіться уважно, відповідь криється в деталях!

На жаль, те, що говорять люди, не завжди є правдою. Причому брешуть як жінки, так і чоловіки, і з будь-якого приводу. Любов і невіддільна від неї вірність — не виняток.

Зрозуміти, бреше людина, чи ні, можна за допомогою жестів. Незважаючи на те, що у такого підходу чимало скептиків, його ефективність доведена вченими.

Суть представленого психологічного тесту дуже проста. Вам необхідно розслабитися і подивитися на картинку. Постарайтеся зрозуміти, яка жінка впала в око чоловікові.

Є кілька варіантів:

Дівчина в кораловому платті.

Дівчина в фіолетових бриджах і салатовой футболці.

Дівчина в синій спідниці і малиновоій блузці, що стоїть якомога далі від усіх.

Ну що, вибрали? Нижче ми розповімо про правильну відповідь і про те, на що слід було звернути увагу.

Подивіться ще раз уважно на картинку, та зверніть увагу, куди дивиться взуття хлопця.

Саме цей факт свідчить, яка жінка йому найбульше симпатизує в даний момент. Він підсвідомо повертає все тіло та ноги в її сторону.

Правильна відповідь – дівчина в синій спідниці і малиновій блузці, що стоїть далі від усіх. Саме вона сподобалася хлопцеві. Чому? По-перше, через поворот корпусу і, по-друге, через положення ніг. Давайте поговоримо про це більш докладно.

Люди вважають за краще стояти обличчям до тих, хто їм подобається. На зображенні видно, що хлопець повернувся до дівчини в синій спідниці і малиновій блузці.

Крім того, люди підсвідомо скеровують одну або обидві ноги в сторону об’єкта бажання. На зображенні показано, що хлопець як би направляється до дівчини в синій спідниці і малиновій блузці. Таким чином, правильність відповіді підтверджена двічі.

Звичайно ж, є й інші ознаки симпатії. Найбільш поширені – розширення зіниць при погляді на представника протилежної статі, зміна положення рук, зокрема, відкриття внутрішньої сторони долонь і ін.

Оцените рецепт

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Рекомендуемые рецепты

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend