МЕНЮ

Молитва к иконе Пресвятой Богородицы «Благодатное небо»

Ікона Божої Матері «Благодатне Небо» відноситься до групи акафістних ікон, основним сенсом яких є прославляння Богородиці як Цариці Небесної. Є одною з найбільш розповсюджених православних ікон.

Перед іконою Пресвятої Богородиці «Благодатне Небо» моляться про повчанні на шлях, що веде до спасіння і спадщини Царства Небесного, а також про зцілення різних душевних і тілесних недуг, про сприятливу подорож на повітряному транспорті, від єресей і розколів, про наставляння в Православній вірі.

О, Пресвята і Преблагословенна Мати Найсолодшого Господа нашого Ісуса Христа! Припадаємо і молимося перед святою іконою Твоєю і смиренно молимо Тебе, всесильна роду нашого Заступниці: помози нам немічним і грішним і сподоби нас Твого матерньої заступлення і добре піклування. Спаси і збережи, Владичице, в укритті милості Твоєї Церква святу, град цього, країну нашу і всіх нас, припадають до Тебе з вірою і любов’ю і розчулено просять зі сльозами Твого заступництва.

О, Милостива Мати, змилосердиться на ни, обуреваемия грехмі багатьма, простягни до Христа Господа Богопріятния руці Твоя і заступництва за нас перед чеснотою Його, просяще гріхів наших вибачення, благочестнаго мірнаго житія, благі християнську кончину і доброго відповіді на страшнім Суді Його, та спасені всесильними Твоїми до Нього молитвами, блаженство райське успадкуємо, і з усіма святими заспіваймо пречесне й величне ім’я достопокланяемия Трійці, Отця і Сина і Святого Духа, а Твоє веліе до нас милосердя на віки віків. Амінь.

Оцените рецепт

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 4.5 из 5)

Рекомендуемые рецепты

Комментарии