МЕНЮ

Молитва, которую следует говорить, чтобы все женщины вашей семьи были счастливы

Молитва, у купі з щирою вірою, часто допомагає у самі скрутні хвилини життя. Тож завжди пам’ятайте слова молитви, бо вони обов’язково підтримають і допоможуть подолати всілякі негаразди.

Молитва, яку варто промовляти, щоб усі жінки вашої родини були щасливі

Всемилостивий Господи, молю Тебе про милість для усіх жінок в моїм роді. Даруй рабам Божим щастя та добробут. Пробач їм провини їх: дітей ненароджених, приниження та безвір’я, свідомі чи не свідомі гріхи, прокльони, привороти, за усі грішні вчинки молю пробачення.

Молю Тебе порятуй їх від болю тілесного, страждань душевних, від самотності, зради, втрати рідних та себе.

Даруй Твоє Святе зцілення їм, Господи, від хвороб та недугів. Помилуй та захисти від бідності, голоду, гоніння, зради, від нещирого кохання, підлих людей, молю, захисти від зневіри та розпачу.

Молю Тебе, Господи, очисть їхні душі від страхів, переживань, скорботи, образ, розчарувань, гніву та злості, заздрощів та осуду.

Пошли їм, Господи, Щастя, здоров’я, добробут, мир душевний та любов у серці.
Поможи їм бути гарними матерями, покірними, люблячими дружинами, отримати душевну благодать Господню, та виконати свій жіночий обов’язок гідно та богоугодно.
Порятуй їх від вроків, усілякого зла та поганих людей. Звільни від недобрих спогадів. Даруй щасливу долю та богоугодне життя земне.
Сповни, Господи, серця їхні щирою любов’ю, благодаттю, теплом, милосердям…
І допоможи знайти Тебе, на своєму життєвому шляху.
Сповни їхні серця вірою та надією, даруй мудрість слідувати слову Твоєму.

Пошли, Господи усім жінкам мого роду силу духу, жіночність, любов Божественну, мудрість, терпіння. Допоможи їм бути коханими, захищеними, самодостатніми та щасливими. Хай буде з ними завжди милість Твоя.

Пошли моєму родові Твою любов та ласку, пошли Твій захист і волю Твою. Вклоняюся Тобі, Господи. На вікі віків. Амінь!

Оцените рецепт

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 4.5 из 5)

Рекомендуемые рецепты

Комментарии