Куриный паштет без автоклаву на зиму
-
- Подготовка
- Мин.
-
- Время готовки
- Минут
-
- Количество
- 4Пор.
Домашній курячий паштет для тривалого зберігання: смачний та простий рецепт без автоклаву. Готовимо домашній паштет у банках для тривалого зберігання без автоклаву, дуже смачний виходить! Щільний та ніжний одночасно! Намастити такий на свіжий хліб чи грінку це неймовірно смачно!
Така заготівля справжня паличка-виручалочка, не раз виручить, коли немає часу на готування або, просто, потрібний швидкий перекус чи смачний бутерброд!
Роблю відразу банок 5-6, і більше ніж на два місяці, вони ніколи не затримуються в холодильнику.
Інгредієнти:
- Курка 700 грам (у мене філе курячого стегна)
- Курячі серця 600 грам
- Куряча печінка 600 грам
- Сало обрізки 150 грам
- Цибуля 200 грам
- Морква 200 грам
- Сіль 1,5 ч. л.
- Чорний мелений перець за смаком
- Мускатний горіх – 0,5 ч. л.
- Бульйон – 100 мл. (у якому варилися сердечка)
Приготування:
Курячі серця опускаємо у киплячу воду та варимо 30 хвилин з моменту закипання. Аналогічно готуємо курячу печінку, проварюємо її 10 хвилин з моменту закипання.
Після готовності субпродукти обов’язково промиваємо холодною водою, а в серцях не забуваємо зрізати зайве.
Тонке сало ріжемо дрібним кубиком, обсмажуємо в сковороді кілька хвилин, потім додаємо цибулю кубиком, змастимо ще 3-4 хвилини, всипаємо моркву терту і готовимо все разом ще близько 7 хвилин. Готову засмажку необхідно повністю остудити.
Як сало я використовую обрізки від грудинки, що були у морозилці.
Курку довільно подрібнюємо та пропускаємо через м’ясорубку чи блендер, потім викладаємо у чисту миску.
Я брала стегна, але підійде будь-яка частина курки.
У блендері перемелюємо відварені субпродукти та засмажку, після чого з’єднуємо з курячим фаршем.
У масу додаємо сіль, мускатний горіх, чорний мелений перець та кілька половників процідженого бульйону, в якому варилися сердечка.
Все ретельно перемішуємо до однорідності і викладаємо паштет в чисті стерилізовані підготовлені банки, залишивши зверху 1 см.
Щільно закручуємо кришками, потім ставимо банки в кастрюлю, дно якої вистилаємо рушником. Повністю заливаємо водою, ставимо на вогонь і стерилізуємо 4 години на повільному вогні з моменту закипання.
Після стерилізації банки залишаємо в каструлі до повного остигання, потім забираємо в холодильник на день, після чого можна подавати.
Рецепт не простий, вимагає годин, проте готовий продукт виходить чудовий! Є способи в рази простіші, такими я теж користуюсь, але для тривалого зберігання я користуюсь цим рецептом.
Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Якщо сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за поширення рецепту!
Оцените рецепт
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
(17 голосов, в среднем: 3.9 из 5)